Dobrý den,

jenuji se Jan Kolář a tady je mů příběh o tom, jak a proč jsem začal obchodovat s gymnastickými kruhy......:

 

    Vždy mě bavilo cvičení s činkami a s vlastním tělem. V létě roku 2012 jsem se "zbláznil" do crossfitu a začal ho pravidelně cvičit. A protože cvičení na kruzích je jednou z diciplín v crossfitu, začal jsem hledat na internetu, kde bych je mohl koupit......:o)

    Nabídka na trhu byla malá a dřevěné kruhy byly na můj vkus moc drahé. A tu jsem dostal nápad zkusit si je nechat vyrobit. Nechat si vyrobit jeden pár kruhů by ale bylo dražší, než nákup kruhů v obchodě a tak jsem koupil materiál na 25 párů kruhů a nechal jsem je vyrobit. Poté jsem je nabídl lidem, se kterými jsem se seznámil na soutěžích v crossfitu.

    Kruhy se všem líbily a byla poptávka na další, zároveň jsem já cítil potřebu zajistit výrobu a dostupnost kruhů a popruhů za přijatelnou cenu pro všechny. Toto mě inspirovalo k dalším krokům a přes počáteční úskalí jsem nakonec přes kolegu z práce sehnal šikovného truhláře, který si troufl na výrobu kruhů. Domluvili jsme se, že je bude vyrábět a já zařídím prodej a vše okolo.

    Na konci roku 2013 jsem vytvořil tyto internetové stránky, aby se o prodeji kruhů dozvědělo co nejvíc lidí, kteří to myslí se cvičením vážně a kteří hledají třeba tak jako jsem já v polovině roku 2012 hledal kvalitní dřevěné kruhy za přijatelnou cenu.....

    A protože pracuji v ozbrojených složkách a nebylo mi ze strany nadřízených dovoleno podnikat, založila si živnostenský list má přítelkyně Eva.

Bohužel od 1.1. 2023 musela podnikatelskou činost přerušit.

   

    Naším cílem je rozšířit dostupnou cenou toto úžasné cvičební nářadí mezi co nejvíce lidí.

 

Pokud si koupíte kruhy u nás, uděláte radost nejen sobě, ale také výrobci a nám. 

Výsledkem tedy je několikanásobná radost z českého výrobku a to je také náš hlavní cíl.

 

Za Gymnastic Rings Vám děkují:

 

Jan Kolář, Eva Kostrhúnová a Toník

 

KRUHY A POPRUHY OD NÁS POUŽÍVAJÍ ZDE:

ŽELEZNÁ KOULE 

 

MCross Faktory Plzeň

 

SPŘÁTELENÉ WEBY:

 

HAMERSKÝ BIVOJ:

:

 

 

Kontakt


Jan Kolář
Na Maninách 1592/9a
Praha 7
170 00

+420 608 982 695

Patička

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Jan Kolář © 2018

Vytvořte si web zdarma!Webnode